Wolfsburg - Frankfurt 1:1Frankfurt přišel ve Wolfsburgu na poslední chvíli o výhru

Fotbalisté Frankfurtu remizovali v dohrávce německé ligy na hřišti Wolfsburgu 1:1 a i nerozhodný výsledek jim vzhledem k víkendovému zaváhání pátého Mönchengladbachu stačil k upevnění čtvrtého místa v tabulce. Semifinalisté Evropské ligy přitom měli nakročeno k vítězství, o výhru ale v poslední minutě přišli.

Sestřih utkání 30. kola fotbalové bundesligy Wolfsburg - FrankfurtVideo: DIGI Sport

Eintracht poslal do vedení v 78. minutě střídající De Guzmán, který se prosadil necelých deset minut po příchodu na trávník. V 90. minutě ale zajistil domácím bod Brooks. Frankfurt na čtvrté příčce, která znamená účast v příští sezoně Ligy mistrů, má od Mönchengladbachu dvoubodový odstup.