Mohuč - Lipsko 3:3Vítězná série fotbalistů Lipska v bundeslize skončila po šesti zápasech

Vítězná série fotbalistů Lipska v německé lize skončila po šesti zápasech v Mohuči, kde třetí tým tabulky neudržel ve 32. kole dvoubrankové vedení a remizoval 3:3. Lipsko tak v jubilejním 100. bundesligovém zápase nevyužilo šanci přiblížit se na rozdíl dvou bodů druhému Dortmundu.

Sestřih utkání 32. kola německé fotbalové bundesligy: Mohuč - LipskoVideo: DIGI Sport, DIGI Sport

Hosté vedli v Mohuči o dvě branky v průběhu utkání dvakrát. Do dvougólového vedení poslal Lipsko nejprve Lukas Klostermann, jenž ve 20. a 32. minutě využil ideálních přihrávek Tima Wernera. Krátce před pauzou snížil Karim Onisiwo, ale ve 49. minutě nasměroval svůj tým k osmému venkovnímu vítězství za sebou Werner.

Vedení 3:1 však jistý účastník příští sezony Ligy mistrů neudržel. V 67. minutě snížil Moussa Niakhaté a o vyrovnání se postaral v 83. minutě Jean-Philippe Mateta. Mohuč zůstala dvanáctá.

Německá fotbalová liga - 32. kolo:
Mohuč - Lipsko 3:3 (43. Onisiwo, 67. Niakhaté, 83. Mateta - 20. a 32. Klostermann, 49. Werner).