Gólman šel kopnout penaltu. Skončilo to trapasem

Nuneaton/Praha

Štěstí, že se nikomu nic nestalo. Zajímavé představení si během víkendového fotbalového utkání v Anglii připravil brankář týmu Nuneaton Borough Tony Breeden. Ten se poněkud netradičně během druhého poločasu postavil k pokutovému kopu. Na to, jak to celé dopadlo, se podívejte ve videu níže.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Gólman kopal penaltu a skončilo to totálním zmaremVideo: sntv

Domácí klub Nuneaton Borough si ve víkendovém utkání nižší anglické ligy připsal vítězství 2:0 nad Stratfordem. Domácí fotbalisté měli zřejmě chuť experimentovat, a tak se ještě za stavu 0:0 v 60. minutě postavil k nařízenému pokutovému kopu gólman Tony Breeden.

Ten ale zjevně tíhu okamžiku neunesl a trestuhodně minul. Branku hostů vysoko překopl a aby toho nebylo málo, zmar celého nepovedeného pokusu podtrhlo světlo, které Breeden sestřelil ze střechy stadionu a které málem dopadlo na diváky v ochozech.

Domácí fotbalisté nakonec smutnit nemuseli. Hráči Nuneatonu utkání dotáhli do vítězného konce v poměru 2:0 a neúspěšného exekutora mohla hřát na srdci alespoň vychytaná nula jako cena útěchy.