Vladivostok - Magnitogorsk 5:4Nestrašilův gól na výhru Magnitogorsku v KHL nestačil

Andrej Nestrašil dal v Kontinentální hokejové lize druhý gól v sezoně, Magnitogorsk ale prohrál na ledě Vladivostoku 4:5. Český útočník otevřel skóre v závěru první třetiny, jenže Admiral brzy vyrovnal. V dalším průběhu domácí smazali jednobrankové manko ještě třikrát a nakonec jim vítězství zajistil obránce Alexandr Osipov.

Andrej Nestrašil. Ilustrační foto.

Nestrašil se zapsal mezi střelce téměř přesně po měsíci, v 17 odehraných zápasech nasbíral pět bodů. Metallurg prohrál potřetí za sebou a přepustil Vladivostoku páté místo ve Východní konferenci.

K vysoké výhře moskevského Spartaku 7:2 nad Dinamem Minsk přispěl dvěma asistencemi útočník Robin Hanzl. V listopadu bodoval poprvé. Jakub Kovář dostal v Omsku jediný gól a hosté z Jekatěrinburgu zvítězili 2:1 v prodloužení. Český brankář zneškodnil 33 střel hráčů Avangardu.