Barcelona - Espaňol 1:0Barcelonské derby se pořádně červenalo! Rozhodl Suárez, naděje na titul žije

Barcelonské derby bylo pořádně vyostřené. Nakonec v něm ale po obrovské bitvě brali tři body Messi a spol. Týmu z Camp Nou vystřelil výhru 1:0 Luis Suárez, když po přestávce zblízka překonal gólmana Espaňolu. Barcelona tak na vedoucí Real Madrid ztrácí jeden bod, Bílý balet však odehrál o jeden zápas méně.

Barcelonský útočník Luis Suárez slaví gól v síti Espaňolu. Pro Messiho a spol. měl cenu tří bodů.

Barcelona věděla, že pokud chce dál myslet vážně na mistrovský titul, musí zvládnout městské derby s Espaňolem. Rival ale favoritovi hodně vzdoroval. Na trávníku se po bezbrankovém poločase pořádně jiskřilo. Pět minut po pauze byl vyloučen domácí Fati za ošklivý šlapák. Přesilovku hrál ale Espaňol jen pár desítek sekund. Po konzultaci u videa musel předčasně pod sprchy po drsném faulu Lozano.

Až pak také došlo na gólovou radost. Po akci Griezmanna a Messiho se zblízka trefila do sítě další z hvězd Luis Suárez.

Španělská fotbalová liga - 35. kolo:
Betis Sevilla - Pamplona 3:0 (4. Rodríguez, 25. Pedraza, 90.+8 Aleňá)
Getafe - Villarreal 1:3 (80. Duro - 63. z pen. a 85. z pen. Cazorla, 90.+3 Peňa),
FC Barcelona - Espaňol Barcelona 1:0 (56. Suárez)