Getafe - Real Betis 3:0Španělské lize vládnou fotbalisté Getafe, ještě nedostali gól

Fotbalisté Getafe nedostali gól ani ve třetím utkání ve španělské lize a po domácí výhře 3:0 nad Betisem Sevilla vedou se sedmi body tabulku, poznamenanou pozdějším startem favoritů. Druhá je o skóre Valencie, která ve čtvrtém kole připravila San Sebastianu první porážku: na soupeřově hřišti zvítězila 1:0.

Mauro Arambarri (vpravo) z Getafe v souboji s Alexem Morenem z Realu Betis.

Getafe rozhodlo zápas už v první půli. Nejprve se v akrobatické pozici prosadil Ángel Rodríguez, který pak krátce před poločasem přidal po přečíslení i třetí gól. Mezitím výstavní ránou pod břevno skóroval Marc Cucurella.

Valencie se v San Sebastianu dostala do vedení v 75. minutě, kdy se zblízka trefil uruguayský útočník Maxi Gómez. Domácí, kteří na počátku ligy neprohráli ani s mistrovským Realem Madrid, mohli v nastaveném čase vyrovnat, videorozhodčí ale po jejich gólu odhalil hraní rukou.