Brno - Jihlava 1:0Zbrojovka postoupila do osmifinále poháru. Rozhodla gólem v závěru

Fotbalisté Zbrojovky Brno postoupili do osmifinále domácího poháru. Nováček nejvyšší soutěže ve 3. kole MOL Cupu na svém hřišti vydřel vítězství 1:0 nad druholigovou Jihlavou až gólem střídajícího Šimona Šumbery z 87. minuty.

Zleva Vojtěch Křišťál z Jihlavy a Adam Fousek z Brna.

Domácí si první velkou šanci vypracovali v 50. minutě, ale Štepanovský v dobré pozici nepřekonal brankáře Lancmana. Jeho protějšek Floder pak několikrát podržel brněnský tým. Těsně před koncem zápas rozhodl Šumbera tečovanou střelou.

Svěřenci trenéra Miloslava Machálka si částečně spravili chuť po nepovedeném vstupu do sezony první ligy, v níž jsou po šesti kolech poslední v tabulce s jedním bodem a 17 inkasovanými brankami.

Jihlava inkasuje gól ve 3. kole MOL Cupu. Zleva Matúš Lacko z Jihlavy, Peter Štepanovský z Brna a Tomáš Vlček z Jihlavy.