Chrudim se může vzdálit dnu tabulky v souboji s Olomoucí

Až na čtrnácté příčce tabulky první ligy jsou hokejisté Chrudimi. Ti mají před posledním Pískem jen čtyřbodový náskok, který mohou v pátek zvýšit. Hostí sedmou Olomouc a v případě vítězství se přiblíží Benátkám nad Jizerou.

Ilustrační foto

Chrudim trápí špatná obrana, v 28 zápasech inkasovala 95 branek, což je nejvíc v soutěži. Naposledy prohrála Chrudim na ledě posledního Písku vysoko 1:6, její jediný gól vstřelil Buchtele.

Olomouc také naposledy vstřelila jediný gól, trefa Domina porážce 1:3 s Táborem nezabránila. Hanáci se mohou pochlubit solidní defenzívou s 62 inkasovanými góly, sami jich ale vstřelili jen o pět více.

Ve 14. kole Olomouc doma porazila Chrudim 3:2 po samostatných nájezdech, rozhodl Milan Ministr. Ten i v 5. minutě otevíral skóre. Do prodloužení poslal zápas gól Drtiny 122 sekund před koncem.

Na vítězství Chrudimi si můžete vsadit v kursu 2,64, na výhru Olomouce vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,1.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!