Juventus se po šťastném vítězství nad Laziem představí v Chievu

Na trávníku Chieva Verona v neděli nastoupí fotbalisté Juventusu. Turínský celek před týdnem gólem v nastavení porazil Lazio Řím, domácí budou chtít odčinit neúspěch z Lecce.

Ilustrační foto

Chievo v minulém kole prohrálo v Lecce 2:3. Domácí poslal do vedení Ofere v 17. minutě, gólem do šatny zvýšil Piatti. Stejný hráč v 68. minutě odpověděl na snížení Bogliacina. Chievo v poslední minutě už jen korigovalo Mandellim.

Juventus byl minulou neděli úspěšnější. Sice o zisku tří bodů rozhodl až ve druhé minutě nastavení, výhra se ale počítá. Diváky v Turíně potěšil už ve druhé minutě Chiellini, ve 14. minutě vyrovnal Zárate. V nastavení o porážce Lazia Řím rozhodl Krasič.

Na vítězství Chieva si můžete vsadit v kursu 3,6, na výhru Juventusu vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!