Brémy - Frankfurt 2:1Český obránce se trefil, jeho tým se vytáhl proti rozjetému soupeři

Berlín

Pořádně si vyšlápli na rozjetého soupeře, i když začali poněkud rozpačitě. Gól českého obránce Theodora Gebre Selassieho nakonec nasměroval fotbalisty Brém i s brankářem Jiřím Pavlenkou k vítězství. V předehrávce 23. kola německé ligy po obratu porazili čtvrtý Eintracht Frankfurt 2:1 a po třech zápasech poprvé naplno bodovali. Rozjetý Frankfurt, který si v neděli poradil s Bayernem, podlehl po pěti vítězstvích v řadě.

Brémský Theodor Gebre Selassie (23) se raduje se spoluhráči po gólu proti Frankfurtu.

Frankfurt šel do vedení už v deváté minutě, kdy se trefil Andre Silva, nakonec ale šesté vítězství v řadě nevybojoval. Gebre Selassie se v úvodu druhého poločasu po přihrávce za obranu ocitl sám před brankou a střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1. S oslavami druhé branky v sezoně ale mohl začít až po konzultaci sudího s videem.

Po hodině hry přidaly Brémy druhý gól, který rovněž kvůli možnému ofsajdu musel posvětit až videorozhodčí. Třetí zásah o necelých deset minut později už sudí neuznal.