Real Madrid - R. Sociedad 1:1Realu zachránil bod se San Sebastianem před koncem Vinícius

Fotbalisté Realu Madrid v dnešním utkání 25. kola španělské ligy remizovali 1:1 se San Sebastianem a promarnili možnost posunout se na druhé místo tabulky před Barcelonu. Alespoň bod jim zajistil minutu před koncem Vinícius Júnior.

Raphaël Varane z Realu Madrid si kryje míč před dotírajícím Alexanderem Isakem ze San Sebastianu.

Real v prvním poločase dvakrát trefil brankovou konstrukci, ale jako první se prosadili hosté. V 55. minutě je poslal do vedení Portu a ukončil tři zápasy trvající neprůstřelnost domácího celku. O vyrovnání se v 89. minutě postaral střídající Vinícius a Bílý balet se díky němu s 53 body dotáhl na druhou Barcelonu.

Real zaváhal po čtyřech vítězstvích za sebou a před městským derby s Atléticem Madrid, které je na programu v neděli, ztrácí na vedoucího rivala pět bodů. Atlético má navíc jeden zápas k dobru.

Marco Asensio (vpravo) z Realu Madrid v akci s Martinem Zubimendim ze San Sebastianu.