Mohuč - Hertha 1:1Hertha se po koronavirové pauze vrátila remízou v Mohuči

Berlín

Po třítýdenní pauze způsobené koronavirovou nákazou v týmu remizovala Hertha Berlín v německé fotbalové lize v Mohuči 1:1. Český záložník Vladimír Darida nastoupil za hosty od 61. minuty a v závěru přihrál do velké šance Krzystofu Piatekovi, který však zblízka minul branku.

Vladimír Darida z Herthy se vleže stal součástí zdi při přímém kopu.

Hertha, která hrála první zápas od 10. dubna, vedla od 36. minuty zásluhou Lucase Tousarta. Mohuč, která v minulém utkání senzačně porazila Bayern Mnichov a připsala si třetí výhru v řadě, vyrovnala ještě do poločasové pauzy. Ve 40. minutě skóroval Phillipp Mwene.

Hertha remizovala potřetí za sebou a je předposlední s tříbodovou ztrátou na záchranu. Oproti soupeřům před sebou má však dva zápasy k dobru. Další krok k udržení v nejvyšší soutěži zkusí udělat ve čtvrtek v domácím utkání s Freiburgem. Mohuči patří dvanáctá příčka.