Real Betis - Granada 2:1 Betis po sérii šesti remíz zvítězil nad Granadou, v závěru rozhodl Iglesias

Po sérii šesti remíz se fotbalistům Betisu Sevilla povedlo ve španělské lize zvítězit. V utkání 35. kola přitom svěřenci trenéra Manuela Pellegriniho v domácím prostředí dlouho směřovali k dalšímu nerozhodnému výsledku, ale po gólu Borji Iglesiase z 86. minuty nakonec vyhráli nad Granadou 2:1.

Iglesias nejprve poslal Betis krátce před poločasem do vedení, když vyhrál souboj s přesilou obránců v pokutovém území. Machís v 64. minutě po chybné malé domů vyrovnal, ale Iglesias v závěru po nepřímém kopu z malého vápna nekompromisní dělovkou pod břevno sérii remíz ukončil.

Betis se díky tomu posunul na šesté místo o dva body před čerstvé finalisty Evropské ligy z Villarrealu.