Everton - Burnley 3:1Everton otočil zápas třemi góly během šesti minut

Fotbalisté Evertonu třemi góly během šesti minut otočili skóre domácího zápasu proti Burnley a ve 4. kole anglické ligy vyhráli 3:1. Český reprezentační útočník Matěj Vydra přišel v dresu hostů na trávník v 76. minutě, skóre se ale už nezměnilo.

Demarai Gray z Evertonu se raduje z gólu.

Všechny branky zápasu se vměstnaly do třináctiminutového úseku v druhém poločase. Jako první skórovalo Burnley, které v 53. minutě poslal hlavou do vedení kapitán Ben Mee. Za sedm minut však také hlavou po centru srovnal Michael Keane a v 65. minutě výsledek krásnou dalekonosnou střelou otočil Andros Townsend. Pojistku přidal hned po minutě z brejku Demarai Gray.

Everton s novým zkušeným trenérem Rafaelem Benítezem vyhrál třetí zápas v sezoně a má na čtvrtém místě tabulky 10 bodů stejně jako vedoucí Manchester United, Chelsea a Liverpool. Burnley je s jedním bodem třetí od konce.