Chabarovsk - Vladivostok 1:2Mozík se Šulákem rozhodli o výhře Vladivostoku, za Chabarovsk snížil Lenc

Moskva

Čeští hokejoví obránci Vojtěch Mozík a Libor Šulák rozhodli góly v KHL o vítězství Vladivostoku 2:1 v Chabarovsku, oba si navíc připsali asistence. Jedinou branku domácích vstřelil útočník Radan Lenc.

Mozík otevřel skóre zápasu v 15. minutě v přesilovce a zaznamenal první trefu v sezoně. V poslední minutě druhé části zvýšil při útočném výpadu Šulák, Chabarovsk dokázal jen ve 44. minutě korigovat díky Lencovi, jenž doklepl do odkryté branky střelu Michala Jordána odraženou od tyče.

Oba týmy z Dálného východu jsou v tabulce těsně za postupovou osmičkou do play off. Chabarovsk utrpěl čtvrtou porážku za sebou, Vladivostok po předchozí sérii čtyř porážek podruhé vyhrál.