Riga - Čerepovec 2:3 SNRadil dvěma góly neodvrátil šestou porážku Dinama Riga v KHL za sebou

Útočník Lukáš Radil poprvé v sezoně Kontinentální hokejové ligy vstřelil dva góly v jednom zápase, šestou porážku Dinama Riga za sebou ale neodvrátil. Lotyšský tým doma podlehl 2:3 po samostatných nájezdech Čerepovci a zůstal na posledním místě tabulky Západní konference.

Český útočník Lukáš Radil na archivním snímku během přípravného utkání s Ruskem.

Jednatřicetiletý Radil otevřel ve 13. minutě šestým gólem v ročníku skóre a poté, co favorizovaný Severstal stav otočil, vyrovnal ve 45. minutě v přesilovce střelou zápěstím. V rozstřelu třetí zásah nepřidal a po neproměněném nájezdu dostal dvouminutový trest za nesportovní chování. Mezi střelce se v nájezdech nezapsal ani další český útočník Rigy Rudolf Červený a Čerepovec tak vyhrál popáté za sebou.