Stuttgart - Hertha 2:2Jovetič zařídil dvěma góly remízu Herthy, Freiburg deklasoval Mönchengladbach

Fotbalisté Herthy Berlín s Vladimírem Daridou v sestavě remizovali v nedělním 14. kole německé ligy ve Stuttgartu 2:2, i když o dva góly prohrávali. Bod jim zachránil dvěma brankami Stefan Jovetič. Freiburg zvítězil v Mönchengladbachu 6:0. Hosté vstřelili všechny branky v první půli a posunuli se na čtvrté místo.

Souboj týmů, které jsou na prvních dvou místech znamenajících záchranu, načali lépe domácí. V rozmezí 15. až 19. minuty udeřili dvakrát zásluhou Marmúše a Forstera. Jenže černohorský reprezentant Jovetič v závěru úvodního dějství snížil a v 76. minutě vyrovnal. Hertha nevyhrála páté kolo po sobě, ale remizovala ve třetím z posledních čtyř.

Freiburg vedl na hřišti Borussie o pět branek už po úvodních 25 minutách. Postupně se trefili Eggestein, Schade, Lienhart, Höfler a Höler. Konečné skóre stanovil v 37. minutě Schlotterbeck. Freiburg zvítězil v bundeslize po třech porážkách, naopak Mönchengladbach prohrál dvě kola po sobě, v nichž inkasoval 10 gólů.

Německá fotbalová liga - 14. kolo
Stuttgart - Hertha Berlín 2:2 (15. Marmúš, 19. Forster - 40. a 76. Jovetič)
Mönchengladbach - Freiburg 0:6 (2. Eggestein, 5. Schade, 12. Lienhart, 19. Höfler, 25. Höler, 37. Schlotterbeck)