Hellas Verona - Boloňa 2:1Fotbalisté Verony s Barákem přehráli Boloňu

Fotbalisté Verony s Antonínem Barákem v sestavě otočili předehrávku 23. kola italské ligy s Boloňou a po vítězství 2:1 se posunuli s 33 body na deváté místo neúplné tabulky. Český reprezentační záložník, který odehrál celý zápas, vyšel po minulém hattricku do sítě Sassuola tentokrát střelecky naprázdno. Hellas vyhrál v Serii A podruhé za sebou, Boloňa utržila třetí porážku po sobě a je s 27 body třináctá.

Verona neměla dobrý vstup do utkání a už ve 14. minutě inkasovala po pohotové střele Orsoliniho. Italský záložník se prosadil ve svém čtvrtém zápase po sobě.

Domácí však ještě do přestávky srovnali krok, když se po centru Lazoviče trefil Caprari. Útočník Hellasu vstřelil svůj osmý gól v sezoně a má na kontě stejně branek jako Barák.

V úvodu druhé půle mohl po přihrávce českého záložníka dokonat obrat Simeone, ale vychytal ho brankář Skorupski. O třech bodech pro domácí rozhodl až pět minut před koncem střídající Kalinič, který se prosadil po jedenácti minutách na hřišti.

Verona bodovala v italské nejvyšší soutěži ve čtvrtém z posledních pěti zápasů.