Inter - Benátky 2:1Džeko gólem z 90. minuty zařídil mistrům výhru nad Benátkami

Fotbalisté Interu Milán ve 23. kole italské ligy doma po obratu udolali nováčka Benátky 2:1 díky gólu Edina Džeka z poslední minuty. Obhájci titulu vedou neúplnou tabulku o pět bodů před městským rivalem AC, který v nedělním šlágru hostí Juventus Turín.

Edin Džeko z Interu slaví svůj gól proti Benátkám. Trefa to byla zároveň i vítězná.

Na milánském San Siru v 19. minutě otevřel skóre Henry přesnou hlavičkou. Inter srovnal krátce před pauzou po Barellově dorážce, ale ve druhé půli se proti outsiderovi dlouho trápil. Až těsně před koncem o domácím triumfu rozhodl bývalý teplický útočník Džeko hlavou po Dumfriesově centru. Nerazzurri protáhli ligovou sérii bez porážky na 14 zápasů. V příštím kole Inter čeká derby s AC.

20.Salernitana21321613:4910
Poznámka: Salernitaně byl za nenastoupení k zápasu proti Udine odečten jeden bod.