Manchester Utd. - Chelsea 1:1Ronaldo zachránil Manchesteru United remízu s Chelsea

Fotbalisté Manchesteru United v předehrávce 37. kola anglické ligy doma zachránili remízu 1:1 s Chelsea díky gólu hvězdného útočníka Cristiana Ronalda. "Rudí ďáblové" tak znovu klopýtli v boji o účast v Lize mistrů, z šestého místa neúplné tabulky ztrácí pět bodů na čtvrtou příčku, Arsenal i pátý Tottenham navíc mají dva zápasy k dobru. Chelsea drží třetí pozici.

Cristiano Ronaldo (vlevo) z Manchesteru United a Cesar Azpilicueta z Chelsea.

V prvním poločase na stadionu Old Trafford dominoval londýnský tým, ale Kanteho i Havertze ve velkých šancích vychytal De Gea. Španělský brankář inkasoval v 60. minutě. Jamesův centr prodloužil Havertz na Alonsa, který z voleje překonal svého krajana a stylově oslavil 150. ligové utkání za Chelsea.

United hned po dvou minutách srovnali, když Ronaldo v šestnáctce zužitkoval Matičovu přihrávku. Portugalský kanonýr si v sezoně Premier League polepšil na 17 branek. Hostům mohl v 80. minutě vystřelit vítězství James, ale trefil jenom tyčku. Manchesterský tým tak Chelsea nepodlehl v devátém ligovém duelu v řadě od listopadu 2017.