Freiburg - Dortmund 1:3Dortmund díky střídajícím hráčům otočil výsledek předehrávky ve Freiburgu

Fotbalisté Borussie Dortmund díky gólům střídajících hráčů otočili výsledek předehrávky 2. kola německé bundesligy ve Freiburgu a vyhráli 3:1. Úřadující vicemistři tak navázali na úvodní domácí vítězství nad Leverkusenem.

Fanoušci Borussie Dortmund mohou slavit další vítězství.

V prvním ligovém kole vyhrál i Freiburg, jenž deklasoval Augsburg na jeho hřišti 4:0, a dobře zahájil také duel proti Dortmundu. Ve 35. minutě poslal hosty do vedení hlavou Michael Gregoritsch, ale hostujícímu trenérovi Edinu Terzičovi vyšlo po přestávce střídání a díky novým hráčům se v závěru Borussii podařil obrat.

V 77. minutě vyrovnal osmnáctiletý Jamie Bynoe-Gittens nepříliš nebezpečnou střelou z dálky, kterou nepochopitelně domácí gólman Mark Flekken neudržel v rukavicích. V 84. minutě poslal hosty do vedení ještě o rok mladší Youssoufa Moukoko a čtyři minuty nato stanovil konečné skóre další střídající hráč Marius Wolf.

Německá fotbalová liga - 2. kolo:
Freiburg - Dortmund 1:3 (35. Gregoritsch - 77. Bynoe-Gittens, 84. Moukoko, 88. Wolf).