Nottingham - Fulham 2:3Nováček anglické ligy Nottingham utrpěl čtvrtou porážku v řadě

Nottingham prohrál v anglické fotbalové lize v souboji nováčků v osmém kole s Fulhamem 2:3 a utrpěl čtvrtou porážku za sebou. V neúplné tabulce je předposlední.

Fotbalisté Fulhamu se radují z branky.

Nottinghamu se v Premier League nedaří navzdory mohutnému posilování, během kterého získal 22 nových hráčů. Po gólu Awoniyiho vedl, ale stejně jako v minulém utkání náskok promarnil. Hosté po přestávce rozhodli třemi trefami během 16 minut. Fulham se před víkendovými zápasy posunul na šesté místo.

Aston Villa, která v předchozím zápase vybojovala cenný bod s obhájcem titulu Manchesterem City, porazila 1:0 Southampton. Jediný gól dal v 41. minutě Ramsey.

Premier League se znovu rozběhla po pauze, kterou měla o minulém víkendu po úmrtí britské královny Alžběty II. Na její počest se dnes držela na potemnělých stadionech minuta ticha a hrála hymna. Aktéři zápasů měli černé pásky na rukou. V 70. minutě utkání diváci potleskem připomněli její sedmdesátiletou vládu.

Anglická fotbalová liga - 8. kolo:
Aston Villa - Southampton 1:0 (41. Ramsey)
Nottingham - Fulham 2:3 (11. Awoniyi, 77. O'Brien - 54. Adarabioyo, 58. Palhinha, 60. Reed)