Sokolov - Poruba 2:4Hokejisté Poruby uspěli potřetí za sebou

Hokejisté Poruby zvítězili v dohrávce 6. kola první ligy v Sokolově 4:2 a připsali si třetí výhru za sebou. Díky čtvrtému vítězství z pěti utkání v sezoně si upevnili 6. místo před Litoměřicemi. Sokolov zůstává osmý.

Domácí se ujali v čase 15:46 vedení díky brance Tomáše Vracovského v početní výhodě, ale 21 sekund před koncem první třetiny v přesilovce pěti proti třem vyrovnal Patrik Urbanec a po 37 sekundách druhé části v pokračující klasické přesilové hře otočil stav Tomáš Šoustal.

Za další 76 sekund zvýšil náskok hostů Tomáš Gřeš. Ve 26. minutě zkorigoval stav Petr Krejčí, ale za 158 vteřin vrátil Ostravanům dvoubrankový náskok Kanaďan Aaron Berisha.

Dohrávka 6. kolo první hokejové ligy:
Sokolov - Poruba 2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
Branky: 16. Vracovský, 26. P. Krejčí - 20. Urbanec, 21. T. Šoustal, 22. Gřeš, 28. Berisha. Rozhodčí: Bejček, Jechoutek - Kráľ, Blažek. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:2. Diváci: 498.