Leicester - Nottingham 4:0Jasná záležitost. Leicester v duelu trápících se týmů kraloval

Fotbalisté Leicesteru porazili v duelu nejhorších týmů Premier League 4:0 Nottingham a v dohrávce 9. kola si připsali první vítězství v ligové sezoně. Po osmi zápasech mají oba dnešní soupeři na dně tabulky čtyři body, "Lišky" poslaly nováčka na poslední místo díky skóre.

Fotbalisté Leicesteru se radují z branky

Anglický mistr z roku 2016 Leicester před dvěma měsíci v úvodním ligovém kole remizoval s Brentfordem a poté zaznamenal šest porážek za sebou.

Černou sérii ukončili svěřenci trenéra Brendana Rodgerse zásluhou povedené desetiminutovky v prvním poločase, kdy se mezi 25. a 35. minutou trefili dvakrát James Maddison a jednou Harvey Barnes.

Skóre uzavřel v 73. minutě patičkou po Maddisonově přihrávce střídající Patson Daka.