Reims - PSG 0:0Fotbalisté PSG v oslabení jen remizovali

Fotbalisté Paris St. Germain v desátém kole francouzské ligy remizovali bez branek v Remeši. Obhájce titulu hrál celý druhý poločas v oslabení a podruhé v sezoně zaváhal.

Neymar z PSG.

Cestu za devátou výhrou v sezoně zkomplikoval pařížskému celku Sergio Ramos. Španělský stoper totiž ve 41. minutě nejprve dostal žlutou kartu za faul a vzápětí byl po protestech vyloučen.

Hosté, kteří nastoupili bez zraněného Lionela Messiho, však dlouhé oslabení ubránili a sami mohli skórovat při velké šanci Neymara. Nakonec se však museli spokojit s bodem a po deseti kolech mají v čele tabulky bilanci osm výher, dvě remízy.

Paris St. Germain vede s náskokem tří bodů před Olympiquem Marseille, který podlehl 1:2 Ajacciu a poprvé v sezoně prohrál. Remeš, jenž prodloužila čekání na výhru na pět kol, je čtrnáctá.

Francouzská fotbalová liga - 10. kolo:
Marseille - Ajaccio 1:2 (15. Payet z pen. - 25. Moussiti-Oko, 47. vlastní Balerdi)
Remeš - Paris St. Germain 0:0.