Opava - Příbram 0:1Příbram se posunula do čela druhé ligy

Fotbalisté Příbrami v 13. kole druhé ligy zvítězili na hřišti Opavy 1:0 a posunuli se o skóre na první místo neúplné tabulky. Druhá Líšeň má sobotní duel s Prostějovem k dobru.

Zápas v Opavě rozhodl v 68. minutě z pokutového kopu kapitán Tomáš Wágner. Příbram prodloužila sérii neporazitelnosti na 11 utkání. Opava je desátá.

Ve druhé předehrávce Jihlava udolala 1:0 Slavii B, ve druhé minutě nastavení rozhodl Vedral. Celek z Vysočiny naplno bodoval po šesti utkáních a je sedmý, rezerva Slavie zůstává předposlední.

13. kolo druhé fotbalové ligy:
Opava - Příbram 0:1 (0:0)
Branka: 68. Wágner z pen. Rozhodčí: Opočenský - Matoušek, Lakomý. ŽK: Kramář, Helebrand, Janoščin, Lasák - Sakala, Anih, Fišl, Wágner, Dudl, Novotný. Diváci: 1250.
Jihlava - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
Branka: 90.+2 Vedral. Rozhodčí: Batík - Žurovec, Pospíšil. ŽK: Svoboda, Křivánek, Shudeiwa - Šmiga, Singhateh, Trédl. ČK: 56. Selnar - 56. Behenský. Diváci: 456