Inter - Empoli 0:1Oslabený Inter Milán podlehl v italské lize Empoli

Fotbalisté Interu Milán podlehli v pondělním duelu 19. kola italské ligy Empoli 0:1. "Nerazzurri", kteří hráli přes poločas v oslabení, prohráli v Serii A po pěti zápasech a z třetí pozice ztrácejí 13 bodů na vedoucí Neapol. Cremonese remizovalo v Boloni 1:1 a jako poslední tým čeká na první výhru mezi elitou.

Inter nastoupil do utkání s Empoli po středeční obhajobě italského Superpoháru nad městským rivalem AC. V rozmezí 25. až 40. minuty uviděl dvě žluté karty domácí stoper Škriniar. Po více než hodině hry rozhodl o triumfu hostů Baldanzi.

Empoli bodovalo páté kolo za sebou a posunulo se na deváté místo před turínský Juventus, jemuž bylo kvůli finančním podvodům při přestupech odečteno 15 bodů.

Cremonese v Boloni vedlo od 50. minuty po Okerekeho trefě z pokutového kopu. O premiérové vítězství v tomto ročníku Serie A ho však připravil Zirkzee. Tým z Cremony uhrál osmý nerozhodný výsledek v ligové sezoně a spolu s dalším nováčkem Lecce je "remízovým králem" soutěže.