Frýdek-Místek - Vsetín 2:4Vsetín vyhrál v dohrávce první ligy ve Frýdku-Místku

Hokejisté Vsetína vyhráli v dohrávce 44. kola první ligy ve Frýdku-Místku 4:2 a díky čtvrtému vítězství z posledních pěti zápasů se na druhém místě přiblížili vedoucí Třebíči na rozdíl dvou bodů. Domácí počtvrté v řadě prohráli a na jedenáctém místě zaostávají o bod za pozicemi pro předkolo play off.

Ilustrační foto.

Vsetín nastoupil i se dvěma posilami, které získal před úterní uzávěrkou přestupů. Slovenský obránce Boris Česánek přišel ze Spišské Nové Vsi a útočník Miroslav Holec z Třebíče výměnou za Daniela Klímka.

Vstup do utkání se povedl Frýdku-Místku, kterému po 40 sekundách zařídil vedení Štěpán Macháček. Ve 25. minutě vyrovnal Pavel Klhůfek a v čase 31:25 otočil stav v přesilové hře Šimon Jenáček. Za 65 sekund využil další početní výhodu obránce Jiří Říha a zvýšil náskok Valachů. V 57. minutě upravil Pavel Jenyš už na 4:1. Výsledek ještě zkorigoval šest sekund před koncem Vlastimil Dostálek.

Dohrávka 44. kola první hokejové ligy:
Frýdek-Místek - Vsetín 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
Branky: 1. Macháček, 60. Dostálek - 25. Klhůfek, 32. Š. Jenáček, 33. J. Říha, 57. Jenyš. Rozhodčí: Koziol, Rapák - Roupec, Blažek. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:2. Diváci: 1030.