Dokonalý biliár! Finálové ambice zbořil kuriózní vlastenec

Pořádnou porci smůly si vybrali fotbalisté Leónu v odvetném semifinále play off Clausury nejvyšší mexické soutěže proti Pachuce. Pod prohru 1:2 a vyřazení se kuriózním vlastním gólem podepsali zadáci hostí, kteří v pokutovém území sehráli nevídaný biliár a brankáře vystavili do role statisty. Ostatně, podívejte se...

Kuriózní vlastní gól v mexické lize

Běžela 21. minuta zápasu, když Jonathan Urretaviscaya na hranici velkého vápna vypálil. Míč trefil do hlavy jednoho ze zadáků Leónu, odrazil se přímo na nohu zkušeného argentinského beka Diega Novarettiho, jenž ještě loni hrával v římském Laziu, a od ní do sítě hostujícího celku. Gólman neměl šanci a domácí vedli 1:0.

Hosté ještě stačili ve druhé půli odpovědět nádhernou Hernándezovou dalekonosnou trefou, ale v nastavení rozhodl o postupu domácích Lozano. Pachuca se ve finále utká ve dvou zápasech s Monterrey.