Fotbalisté Valencie se vrátili na druhé místo tabulky

Valencie se vrátila na druhé místo tabulky španělské fotbalové ligy po nedělním vítězství 2:1 v San Sebastianu. Domácí Real Sociedad sice od první minuty díky brance Dána Skouba vedl, dvěma trefami v závěru však výsledek utkání 24. kola otočil Regueiro.

DEFAULT TITLE

Pamplona si upevnila čtvrté místo, když dnes zvítězila na hřišti Cádizu 3:1. Domácí sice šli do vedení, ale soupeř ještě v prvním poločase skóre otočil.

Cádiz hrál od 76. minuty bez vyloučeného Mediny a García v závěru početní výhodu proměnil v třetí gól.

Před pátou Sevillou má nyní Osasuna pětibodový náskok.

Výsledky - 24. kolo:
Cádiz - Pamplona 1:3 (15. Lobos - 35. Miloševič, 37. Lopez, 88. García), La Coruňa - Zaragoza 1:1 (54. Munitis - 13. Milito), Santander - Bilbao 0:1 (85. Urzaiz), Málaga - Mallorca 0:2 (54. Pisculichi, 90. Campano), San Sebastian - Valencie 1:2 (1. Skoubo - 69. a 78. Regueiro), Getafe - Atlético Madrid 0:3 (30. Luccin, 49. Maxi, 64. Torres).