Soupeř Plzně Razgrad vstoupil do ligové sezóny hladkou výhrou

Fotbalisté Ludogorce Razgrad, kteří se ve 4. předkole utkají s Viktorií Plzeň o postup do základní skupiny Ligy mistrů, vstoupili do nové sezony domácí soutěže hladkým vítězstvím 4:1 nad Botevem Plovdiv. Bulharští šampioni z uplynulých pěti ročníků přivítají českého mistra 17. srpna, čtyři dny předtím ještě absolvují ligový duel na hřišti Levski Sofia.

Trenér Plzně Roman Pivarník má před zápasem s Razgradem, o čem přemýšlet.

Proti Botevu sice Ludogorec už v 2. minutě prohrával, ještě do poločasu však nastřílel tři branky a došel k jasné výhře. V 9. minutě vyrovnal Brazilec Cicinho, o deset minut později vstřelil druhý gól další brazilský rodák a naturalizovaný Bulhar Marcelinho, minutu před poločasem přidal třetí branku z penalty rumunský útočník Claudiu Keserü. V 53. minutě pečetil skóre další z Brazilců Juninho.

Trenér Georgi Dermendžiev dal v úvodním ligovém duelu sezony příležitost sestavě: Borjan - Cicinho, Palomino, Terziev, Natanael (74. Vitinha) - Sasha, Marcelinho (65. Campanharo) - Vura, Juninho, Wanderson (55. Lukoki) - Keserü.