Real Madrid - Vigo 2:1Real zahazoval šance, ale Celtu Vigo udolal

Fotbalisté Realu Madrid se ve 2. kole španělské ligy protrápili k výhře 2:1 nad Celtou Vigo. Vítězný gól dal až v 81. minutě Toni Kroos. Real tak vyhrál i druhý zápas sezóny. Naopak Valencie je po prohře 0:1 na hřišti Eibaru stále bez bodu.

Útočník Realu Madrid Álvaro Morata oslavuje svůj gól proti Celtě Vigo.

Realu stále chybí zraněný kanonýr Cristiano Ronaldo a na produktivitě Bílého baletu to bylo znát. Ač měl velkou převahu, trápil se až do konce. Nejprve trefil břevno Modrič, hostující gólman si pak poradil se střelami Asensia, Modriče i Balea z přímého kopu.

Až v 60. minutě se z prvního soutěžního gólu po návratu do Realu mohl radovat útočník Morata. Akci založil chybným odkopem gólman Álvarez, který ještě chytil střelu Asensia, ale na dorážku Moraty už nestačil.

Vzápětí nastřelil Morata tyč. Místo pojistky tak přišlo překvapivé vyrovnání. Orellana dostal čas zamířit a z 18 metrů se trefil pod břevno.

Trápení Realu v koncovce utnul až Kroos, který si počkal na zpětnou přihrávku a z 20 metrů poslal technickou střelou míč po zemi o tyč do branky.