Žižkov - Vítkovice 3:0Viktoria díky drtivému závěru ukončila čekání na výhru

Fotbalisté Žižkova se ve čtvrtém kole druhé ligy dočkali prvního vítězství v sezóně. Viktoria si v jediném nedělním zápase poradila doma s Vítkovicemi 3:0, když všechny branky vstřelila v samotném závěru utkání. V 82. minutě se prosadil Jiří Pimpara, v 89. Vojtěch Gebert a ve třetí minutě nastavení Jakub Urbanec.

Žižkov si připsal první vítězství v novém ročníku a také poprvé udržel čisté konto, protože v předchozích kolech remizoval 4:4 v Třinci, prohrál 1:2 v Pardubicích a hrál 1:1 s Táborskem. Naopak Vítkovice vyšly už podruhé střelecky naprázdno a zaznamenaly druhou porážku ze tří dosavadních utkání.

4. kolo druhé fotbalové ligy:
Viktoria Žižkov - Vítkovice 3:0 (0:0)
Branky: 82. Pimpara, 89. Gebert, 90.+3 Urbanec. Rozhodčí: Adámková - Caletka, Polák. ŽK: Pavlata - Vaněk. Diváci: 1386.
Žižkov: Hrubeš - Trýzna (88. Hašek), Opluštil, Pimpara, Šandera - Sixta, Pavlata, Podrazký (68. Gebert) - Engelmann, Dočekal, Volek (79. Urbanec). Trenér: Oulehla.
Vítkovice: Kostolanský - Cverna, Coufal, Prajza, Mikula - Fiala (60. Jurča), Vaněk, Hlavsa - Kovařík (69. Ondráček), Mišinský, Kraut (79. Demeter). Trenér: West.