Jágr zase nedohrál. Je starý, ale tohle se brzy vyřeší, uklidňuje kouč

Ze sobotního zranění se rychle oklepal a hned po návratu na led mohl útočník Floridy Jaromír Jágr slavit výhru 3:1 v derby nad Tampou. Jenže znovu ho doběhly zdravotní potíže a ani zápas proti Bleskům nedohrál.

Jaromír Jágr z Floridy uvízl v síti za gólmanem Tampy Benem Bishopem.

Při sobotní porážce s Washingtonem odstoupil už po první třetině, v pondělí z ledu zmizel až v závěrečném dějství. Podle kouče Panthers Gerarda Gallanta hvězdu jeho týmu trápí podobné problémy jako v předchozím duelu.

„Je to stejná věc. Menší koňar v třísle. Jde o záležitost, která se vyřeší ze dne na den, nic vážného," vysvětlil kouč s tím, že tentokrát zranění postihlo tříslo druhé nohy.

„Je prostě starý, trochu ho chytaly křeče," dodal kouč. Jágr odehrál v utkání třináct minut a dvě sekundy, vyslal čtyři střely na bránu, ale duel zakončil s negativní bilancí -1.

Byl na ledě u jediného inkasovaného gólu z hole Ondřeje Paláta.