Záhřeb - Omsk 1:4Sobotka s Furchem dovedli Omsk k výhře v Záhřebu

Moskva

Útočník Vladimír Sobotka dvěma asistencemi a brankář Dominik Furch 38 zákroky pomohli v Kontinentální lize hokejistům Omsku k výhře 4:1 na ledě Medveščaku Záhřeb. Sobotka připravil první dva góly zápasu přihrávkami zpoza branky už v úvodních sedmi minutách. Furch inkasoval až v závěru druhé třetiny a k jeho překonání přispěl asistencí i Jakub Krejčík. Omsk naplno bodoval po dvou porážkách a upevnil si vedení v Černyševově divizi.

Brankář Dominik Furch přichází na sraz hokejové reprezentace v Plzni.

Jediný gól v normální hrací době dostal také Pavel Francouz, který v brance Čeljabinsku dlouho držel na ledě Jokeritu Helsinky naděje na druhé čisté konto za sebou. V 51. minutě ale Ville Lajunen využil přesilovku ve vyrovnávací gól a 22 sekund před koncem prodloužení rozhodl zápas Rasmus Rissanen. Traktor prohrál po třech předchozích výhrách, tři vítězství za sebou má teď na kontě finský celek.