Neapol - Inter 3:0Fotbalisté Interu Milán prohráli před duelem se Spartou v Neapoli

Fotbalisté Interu Milán prohráli v předehrávce 15. kola italské ligy v Neapoli 0:3 a před čtvrtečním utkáním Evropské ligy se Spartou zůstali na osmém místě. Neapol o vítězství rozhodla dvěma rychlými góly v první půli, po změně stran si výhru pojistila třetí brankou.

Domácí, kteří jsou v tabulce pátí, poslal do vedení už ve druhé minutě Polák Piotr Zieliňski, o čtyři minuty později zvýšil na 2:0 slovenský záložník Marek Hamšík. V 51. minutě dal skóre konečnou podobu Lorenzo Insigne, další šance už se neujaly.

Inter hrál v sestavě Handanovič - D'Ambrosio, Miranda, Ranocchia, Ansaldi - Brozovič, Kondogbia (56. Joao Mário) - Candreva (77. Palacio), Banega (46. Éder), Perišič - Icardi.

Inter se v Evropské lize utká se Spartou 8. prosince v Miláně. Výsledek už ale nic nezmění na tom, že pražský celek vyhraje skupinu K a italský tým skončí překvapivě poslední.