Boloňa - Inter 1:1Inter remizoval v Boloni a ztratil první body v italské lize

Boloňa

Fotbalisté Interu Milán remizovali v Boloni 1:1 a v pátém kole italské ligy poprvé ztratili body. Přesto svěřenci Luciana Spallettiho poskočili do čela neúplné tabulky, kde mají jednobodový náskok na Juventus Turín a Neapol. Oba rivalové však mají středeční zápasy k dobru. Ani na lavičce domácích dnes nebyl zraněný reprezentační záložník Ladislav Krejčí.

Boloňa po většinu prvního poločasu Inter přehrávala a ve 32. minutě otevřel skóre přesnou střelou Simone Verdi, jenže další šance domácí neproměnili. "Nerazzurri" se po změně stran zlepšili, střídající Éder spadl v šestnáctce po souboji s obráncem a přísnou penaltu v 77. minutě proměnil kapitán Mauro Icardi. Inter si nicméně velký závěrečný tlak nevytvořil a musel se spokojit s bodem.