Getafe - Villarreal 4:0Soupeř Slavie utržil debakl. Žlutá ponorka dostala v lize čtyři góly od Getafe

Madrid

Fotbalisté Villarrealu utrpěli v šestém kole španělské nejvyšší soutěže debakl 0:4 na půdě Getafe. Jeden ze soupeřů pražské Slavie v základní skupině Evropské ligy prohrál po třech zápasech a propadl se do druhé poloviny tabulky.

"Žlutá ponorka" inkasovala třikrát ze vzduchu. Dvakrát se hlavou prosadil Ángel Rodríguez - nejprve v 53. minutě po rohovém kopu otevřel skóre a v nastaveném čase pak zpečetil na konečných 4:0 po centru ze standardní situace. Jednu přesnou hlavičku přidal v 67. minutě Bergara, Molinův gól z 64. minuty padl po hrubé chybě stopera Semeda.

Villarreal nastoupil v sestavě: Barbosa - Gaspar, González, Semedo, Rukavina - Castillejo (60. Soriano), Trigueros (70. Sansone), Hernández, Fornals - Bakambu (60. Bacca), Ünal.

Španělská fotbalová liga - 6. kolo
Espaňol Barcelona - La Coruňa 4:1 (72. z pen. a 90. Moreno, 5. Baptistao, 22. vlastní Arribas - 53. Borges)
Getafe - Villarreal 4:0 (54. a 90.+2 Rodriguez, 64. Molina, 67. Bergara),
Eibar - Vigo 0:4 (17. Cabral, 23. Gómez, 39. Hernández, 72. Wass)
Las Palmas - Leganés 0:2 (47. Beauvue, 90.+6 Eraso)
San Sebastian - Valencie 2:3 (33. Elustondo, 59. Oyarzabal - 26. Rodrigo, 55. Vidal, 85. Zaza).