Zlín - Jihlava 1:2 SNHokejisté Jihlavy vyhráli po nájezdech ve Zlíně a poslali Tygry na poslední místo

49. Čachotský 0 : 1
50. Šťastný 1 : 1
65. Kubalík (rozhodující nájezd) 1 : 2

Zlín

Hokejisté Jihlavy vyhráli v úterní dohrávce 18. extraligového kola ve Zlíně 2:1 po samostatných nájezdech a poslali na dno tabulky Liberec. O vítězství nováčka rozhodl proměněným nájezdem Kubalík.

Zleva Pavel Klhůfek ze Zlína zakončuje akci v utkání 18.kola extraligy. Zasahuje brankář Jihlavy Jakub Škarek.

Hokejisté Zlína bodovali v posledních čtyřech extraligových zápasech, na výhru za tři body však dál čekají od 13. října, kdy uspěl 4:1 v Chomutově. Zápas s Jihlavou nenabídl žádnou gólovou přestřelku. Jihlava se ujala vedení ve 49. minutě zásluhou Čachotského, radost nováčkovi však vydržela jen pár desítek sekund, protože brzy vyrovnal Šťastný.

Jihlava dál cítila šanci k opuštění poslední příčky v tabulce, k tomu ale potřebovala vyhrát, což se jí až do utkání ve Zlíně nepodačilo. Z osmi zápasů na kluzištích totiž uhrála jen dva body. Teď Jihlava dovedla zápas do prodloužení, které ale vítěze neurčilo. Týmy se tak utkaly v samostatných nájezdech, kde pro hosty vystřelil prémiový bod Kubalík. Na poslední místo tabulky se tak propadl Liberec.