Kindl se trefil v přípravě NHL podruhé za Detroit

NEW YORK

Gól Jakuba Kindla nepomohl v pondělním přípravném utkání NHL hokejistům Detroitu k výhře nad Coloradem. Devatenáctiletý český obránce se trefil za Red Wings v přípravě podruhé a stejně jako v pátek proti Tampě Bay dovedl svůj tým do prodloužení.

V nastaveném čase gól nepadl, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Hosty poslal v první sérii do vedení Jiří Hudler, jenž byl úspěšnější než v dresu Avalanche Milan Hejduk, nakonec se však radovali přece jen domácí. Chrise Osgooda, jenž dostal tentokrát v brance Detroitu přednost před Dominikem Haškem, překonal jako poslední Wojtek Wolski.

Porážkou 2:5 s městskými rivaly Islanders skončila série tří vítězství New Yorku Rangers, kteří až na Brendana Shanahana či Marka Malíka nastoupili po zájezdu do Portorika bez největších opor. Právě vysoký český obránce Malík si připsal asistenci na jeden gól svého týmu, jenž inkasoval čtyřikrát ve třetí třetině.

Příprava na NHL
Ottawa - Montreal 3:7 (2:1, 0:1, 1:5)
Branky: 8. a 17. Spezza (na první Kudělka), 52. Heatley - 37. a 53. Higgins, 48. a 59. Latendresse, 5. Kosticyn, 51. Ferland, 57. Chipchura.
NY Rangers - NY Islanders 2:5 (0:0, 2:1, 0:4)
Branky: 23. Baranka, 40. Immonen (Malík) - 45. a 49. Blake, 23. Viktor Kozlov, 52. Simon, 60. Asham.
Colorado - Detroit 5:4 po sam. nájezdech (0:1, 1:1, 3:2 - 0:0)
Branky: 38. P. Stastny, 42. Richardson, 42. Boychuk, 60. McLean, rozhodující nájezd Wolski - 16. Jason Williams, 37. Kronwall, 43. Hussey, 49. Kindl.
Los Angeles - Anaheim 5:4 po sam. nájezdech (0:1, 2:2, 2:1 - 0:0)
Branky: 38. Kopitar, 39. Dallman, 44. Kostopoulos, 50. Cammalleri, rozhodující nájezd Belanger - 12. a 52. McDonald, 26. Brent, 29. Selänne.