Zlínský gólman Zlámal zlámal tyč! V Boleslavi se pokračuje s přenosnou brankou

Mladá Boleslav

Zlomená tyč, výměna branky! A to během zápasu první fotbalové ligy! Kuriózní událost zasáhla sobotní duel 25. kola v Mladé Boleslavi.

V Mladé Boleslavi se musela měnit brána.

V 26. minutě domácí záložník Mareš loboval z 30 metrů brankáře Zlína Zlámala, ten míč s vypětím všech sil vyškrábl, při zákroku však narazil prudce do tyče, kterou v dolní části zlomil!

Branka se nachýlila, sudí Lerch zápas přerušil. Během deseti minut technici poničenou branku odstranili, vzápětí donesli přenosnou, tréninkovou! Utkání se po čtrnáctiminutovém přerušení znovu rozjelo.

„Bavil jsem se s techniky, říkali mi, že už druhou nemůžu zlomit. Další už tu nemají. Není pro mě problém, že jde o přenosnou branku," vykládal zlínský gólman pobaveně v poločasovém rozhovoru pro O2 TV Sport.

Zlámal má na kuriózní momenty patent, v srpnu 2015 se za stavu 1:2 vydal v nastavení na rohový kop do pokutového území Dukly, hlavou vystřelil Bohemians 1905 bod.