Baroš zase pálil a je vigantickým hrdinou. V poslední minutě vstřelil vítězný gól

Vigantice/Praha

A zase ten Baroš! Exostravský bombarďák a někdejší kanonýr české fotbalové reprezentace opět pálil v dresu Vigantic ve zlínské I.A třídě. Před dvěma týdny osmatřicetiletý internacionál potěšil fanoušky dvěma góly a třemi asistencemi v utkání s Juřinkou (8:1), tentokrát si připsal vítězný gól v poslední minutě duelu s Valašskými Klobouky (2:1).

Milan Baroš ukázal velký přehled a v klidu překonal brankářeVideo: Petr Marek

Baroš vtrhl do soutěže jako uragán, na první duel ho přišlo podpořit osm stovek fanoušků. I na utkání proti Kloboukům našlo cestu 311 příznivců a rychlík své Vigantice nezklamal. Po bezbrankovém poločase přišla Barošova velká chvíle v poslední minutě, kdy vstřelil vítězný gól na 2:1. Zkušený útočník odehrál celé utkání.

Vigantice si tak připsaly druhou výhru v sezoně, před týdnem prohrály 0:1, ale Baroš v tomto utkání nehrál.

Milan Baroš z Vigantic (uprostřed) se raduje se spoluhráči.

Do hry se o tomto víkendu vrátil i bývalý reprezentant Martin Fenin, který v I.A třídě v pražských Řeporyjích musel být spokojený s remízou 2:2.

Zastrašováním konkurence se rodil přestup do FK Řeporyje. Nemůže to dopadnou špatně, věří Martin FeninVideo: Sport.cz

Sledovaný byl i duel Tomáše Řepky v Červených Janovicích na Kutnohorsku, kde bývalý sparťan slavil vysoké vítězství 11:1.

Tomáš Řepka přilákal rekordní návštěvu v Červených Janovicích. Svému týmu pomohl k výhře 11:1Video: Sport.cz

1 : 0 Fiorentina - Plzeň 1 : 0 107. min Živě
20240418T18 : 45:00+0200