Brazílie - Kolumbie 2:1Brazílie slaví další výhru, rozhodla stá minuta.

Fotbalisté Brazílie dál pokračují ve vítězném tažení na turnaji Copa América. Ve skupině B na fotbalovém mistrovství Jižní Ameriky, vyhráli i třetí zápas, když porazili Kolumbii 2:1. O vítězství Kanárků rozhodl v desáté minutě nastavení po rohovém kopu Casemiro. Do zápasu výrazným způsobem zasáhl rozhodčí, který nechtěnou asistencí pomohl Kanárkům k vyrovnávací trefě

Brazilská radost z výhry v podání hvězdného fotbalisty Neymara.

Brazílie po první půli prohrávala 0:1 a mohlo se zdát, že nenaváže na úvodní dvě jasná vítězství na turnaji. Kanárci ale předvedli báječný finiš.

Nejprve v 78. minutě vyrovnal Firminho poté, co se nechtěně do hry zapojil argentinský rozhodčí Néstor Pitana. Od sudího, který řídil finále mistrovství světa v roce 2018, se zhruba deset metrů před vápnem Kolumbie odrazil míč, hostující obránci přestali hrát a Brazílie toho využila k vyrovnání. Renan Lodi odcentroval a Roberto Firmino skóroval.

V desáté minutě nastavení posadil Neymar roh na hlavu nehlídaného Casemira a ten zblízka odstartoval brazilskou radost.