Hlavní obsah

Ronaldo poprvé promluvil k dohodě o novém angažmá

7. 12. 2022 10:55

Po dlouhé době média zaznamenala vyjádření Cristiana Ronalda. Strohé, nic bližšího neupřesňující. Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo ale podle všeho pár slůvky po osmifinále MS v Kataru popřel, že už by bylo zcela dojednanou záležtostí jeho často zmiňované angažmá v Saúdské Arábii. O dohodě pětinásobného držitele Zlatého míče s celkem an-Nasr informoval nedávno deník Marca. I na sítích je často vše bráno jako hotová záležitost.

Foto: Kai Pfaffenbach, Reuters

Portugalec Cristiano Ronaldo na lavičce náhradníků při utkání se Švýcarskem. Foto: Kai Pfaffenbach, Reuters

Článek
Fotogalerie

Sedmatřicetiletý Ronaldo před dvěma týdny ukončil nevydařené působení v Manchesteru United, jehož vedení i trenéra Erika ten Haga před odchodem ostře zkritizoval v televizním rozhovoru.

Bývalý hráč Realu Madrid nebo Juventusu se poté měl podle španělského listu domluvit s an-Nasrem na smlouvě na dva a půl roku.

Kontrakt mu měl vynést astronomickou částku 200 milionů eur (4,9 miliardy korun) za sezonu.

Foto: Ahmed Yosri, Reuters

Muž vybírá dres an-Nassru v rijádském obchodu.Foto: Ahmed Yosri, Reuters

Indikátorem toho, že přestup je dotažen, bývá prodej dresů toho či onoho hráče v novém působišti.

Agentura Reuters bez bližšího upřesnění přinesla fotografie z obchodu v Rijádu, kde zákazníci nakupovali stávající dresy an-Nassru, oblečení s Ronaldovou jmenovkou nebylo zachyceno.

Sestřih osmifinálového utkání MS Portugalsko - ŠvýcarskoVideo: Česká televize

Zato fanoušci v hledišti osmifinále Portugalsko - Švýcarsko už hvězdu v novém klubu vítali, zjevně vše měli za hotovou věc.

Po úterní výhře 6:1 nad Švýcarskem v osmifinále mistrovství světa v Kataru však Ronaldo dohodu popřel. "Ne, není to pravda," řekl podle agentury SID novinářům na stadionu v Lusailu.

Reklama