Glasgow Rangers - West Ham 3:1Ani Součkův gól nepomohl, Kladiváři na Rangers nestačili

Fotbalový záložník Tomáš Souček neodvrátil gólem porážku West Hamu v úterním přípravném utkání na hřišti Rangers. Londýnský klub prohrál v Glasgow 1:3, kapitán české reprezentace vstřelil jako střídající hráč v 70. minutě poslední branku utkání.

Branka Tomáše Součka porážce West Hamu nezabránila

Sedmadvacetiletý Souček přišel na hřiště deset minut po přestávce stejně jako obránce Vladimír Coufal. Krátce nato zvýšili Rangers na 3:0. Souček při svém prvním startu v přípravě zkorigoval skóre pohotovou dorážkou z malého vápna po rohu.

Sedmý tým uplynulé sezony anglické ligy West Ham utrpěl v pátém přípravném duelu první porážku. Nový ročník Premier League startuje za dva týdny.