West Ham - Norwich 2:0Coufal pomohl West Hamu do elitní čtyřky. Souček nemohl nastoupit

Fotbalový obránce Vladimír Coufal nahrál na úvodní gól fotbalistů West Hamu, kteří v 18. kole anglické ligy zdolali 2:0 poslední Norwich. Reprezentační kapitán Tomáš Souček kvůli nemoci poprvé v sezoně Premier League chyběl v sestavě United, Alex Král se z lavičky na trávník nedostal.

Hráč Norwich City Milot Rashica (vlevo) v souboji s Vladimírem Coufalem z West Hamu.

Oba góly West Hamu vstřelil Jarrod Bowen. Nejprve mu nebyla uznána branka kvůli ofsajdu, ve 42. minutě už ale nebylo o platnosti jeho gólové hlavičky po Coufalově centru pochyb. Třetí ligovou výhru West Hamu za sebou pečetil Bowen v 83. minutě, kdy jeho trefu uznalo až video.

Svěřenci trenéra Davida Moyese se posunuli na čtvrté místo tabulky zajišťující Ligu mistrů před Arsenal, jenž má dvoubodovou ztrátu, ale zápas k dobru.