Hlavní obsah

Dvě výhry, dvě emoce

16. 1. 2023 14:16

Uplynulý víkend nabídl celou řadu zajímavých výsledků, a to hlavně na fotbalových stadionech. Liverpool dostal na půdě Brightonu výprask 0:3, Lecce obralo AC Milán (2:2), Rennes skolilo PSG (1:0) a Atlético Madrid jen remizovalo na trávníku Almeríe 1:1. I s těmito nástrahami se však celá řada tipérů v největší sázkařské komunitě Tipsportu dokázala vypořádat a blýsknout se krásnými tikety.

Foto: Tipsport

Dvě výhry, dvě emoceFoto: Tipsport

Článek

Chcete si také vsadit? Založte si účet u Tipsportu a získejte 300 Kč zdarma na své první sázky!

Rovnou desítku fotbalů si pro svou akovku už v pátek ráno vybral Towy21. Začal ve Francii, pokračoval přes Itálii, zamířil do Turecka i za kanál La Manche. Neopomenul ani jih Evropy a okružní cestu zakončil v Belgii. Tam na něj čekala poslední překážka. V souboji St. Gilloise proti Antwerpám očekával triumf domácích, kterého se nakonec dočkal. Za dva tisíce tak zkasíroval krásných 171 220 Kč.

Velkou radost měla i peněženka sázkaře s nickem BobysVu, ale v jeho případě mohlo být ještě výrazně veseleji. V sobotu večer ukázal na šest příležitostí v nejpopulárnějším sportu světa. Hned pětkrát přitom zvolil tip na střelce. Věřil, že se prosadí například Rafael Leao z AC Milán (3,02) nebo Lautaro Martínez z Interu (1,9).

Oba tito muži svou povinnost splnili. V tu chvíli zbývaly na akovce poslední dva otazníky. Přesnou mušku měli mít Alexandre Lacazette a Alexander Sorloth. Než došlo na lámání chleba, sáhl BobysVu po částečném cashoutu a následně předčasně ukončil snahy francouzského útočníka. Za tisíc korun tedy inkasoval 41 245 Kč, ale mohlo být lépe. Všechny příležitosti nakonec vyšly. Kdyby tedy věřil svému instinktu, bral by celkem 190 870 Kč!

Zvládli byste to také?

Založte si účet u Tipsportu online bez návštěvy pobočky a získejte vstupní bonus až 50 000 Kč! Navíc dostanete zdarma 300 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tento článek nevyjadřuje názor redakce.

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •