Hlavní obsah

Tipsport extraliga: Natáhne Třinec šňůru? Zlomí Pardubice prokletí?

24. 2. 2021 13:22

Základní část elitní české hokejové soutěže pomalu míří do finiše. Většina klubů má odehraných už 47 utkání. Vizitkou lídra se chlubí Třinec, který tahá pětizápasovou vítěznou sérii. Prodlouží ji? V pátek vyjede na led Hradce Králové, tedy týmu, jenž se mocně rve o průnik do TOP 4. Padne maximálně pět branek, stejně jako v šesti z posledních sedmi vzájemných bitev? Vsaďte si u Tipsportu a sledujte všechny duely Tipsport extraligy v přímých přenosech na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

Foto: Tipsport.net

Tipsport extraliga: Natáhne Třinec šňůru? Zlomí Pardubice prokletí?Foto: Tipsport.net

Článek

Pardubice se pokusí přetrhnout období neúspěchů. Naprázdno vyšly v každém z předchozích tří startů! Nečeká je ale nic snadného. Dynamo se totiž představí v Mladé Boleslavi, kde se mu z dlouhodobého hlediska vůbec nedaří – v aréně bruslařů naposledy triumfovalo v prosinci roku 2015. Od té doby tam z devíti utkání urvalo jediný bod za porážku v prodloužení. Zlomí prokletí? Páteční program nabídne také střet rozjetých Vítkovic (čtyři výhry v řadě) proti indiánům z Plzně nebo snahu Českých Budějovic utnout sedmidílnou sérii domácích krachů. Skolí Olomouc? Vsaďte si a sledujte kompletní program v přímých přenosech na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

Sedm gólů na jihu Čech? Ne!

Bazinga66 vyhlíží v bitvě mezi Motorem a Morou maximálně šest branek: “Hanáci se prezentují tuhou defenzivou, dokázali vynulovat i Spartu. Předvádějí bojovný hokej a nemají v týmu moc individualit, jež by byly schopné pravidelně rozhodovat zápasy. Sázejí na pevnou obranu a České Budějovice nejsou zrovna mužstvem, které by je bylo schopné rozstřílet. Výsledky letošních vzájemných duelů pak nabízejí tato skóre (z pohledu kohoutů): 4:2, 3:2 v prodloužení a 3:2.“

Také půjdete do underu? Nechte se inspirovat tipérovou analýzou!

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tento článek nevyjadřuje názor redakce.

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •