Rubriky:

Esport

Velký transfer na české scéně! Novopečený mistr přestupuje do Janktova týmu

29. června 2020 15:21 - Praha

Čerstvý mistr esportové TS COOL ligy ve hře FIFA 20 Matěj „MikiTheGoat“ Mikan mění dres. Nyní již bývalý hráč FK Teplice eSports přestupuje do týmu českého fotbalového reprezentanta Jakuba Jankta Sampi. Organizace o tom fanoušky informovala prostřednictvím svých webových stránek.

 

esport.cz

Tým Jakuba Jankta Sampi hlásí velkou posilu do své FIFA 20 sekce. Do sídla Sampi Gaming House míří šestnáctiletý talent a úřadující mistr TS COOL ligy Matěj „MikiTheGoat" Mikan.

MikiTheGoat tak nově vytvoří velmi silný tandem s novým týmovým kolegou Seronem, který v uplynulém ročníku soutěže skončil na druhém místě, když ho ve finále dokázal porazit právě bývalý reprezentant teplických barev Mikan.

https://www.facebook.com/teamsampi/posts/737200507053454

MikiTheGoat, který je velkým fanouškem Slavie a Chelsea se na novou spolupráci těší. „Je mi velkou ctí hájit barvy týmu Sampi a jsem vděčný za tuto příležitost, která se mi naskytla. Současně věřím, že naplním očekávání a budu Sampi vzorně reprezentovat," nechal se slyšet pro klubový web.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.