Třinec - Pardubice 1:2Další prohra! Třinec čeká na vítězství i po čtvrtém kole 2. ligy, poprvé uspěl nováček z Chrudimi

Fotbalisté Třince dnes ve druhé lize podlehli 1:2 Pardubicím a prohráli i čtvrtý zápas v nové sezóně. První vítězství naopak zaznamenal nováček soutěže Chrudim, který rozstřílel 4:1 Znojmo. Na výhře domácích se dvěma góly podílel záložník Tomáš Froněk.

Domácí Třinec sice dokázal na úvodní branku Kováře z deváté minuty odpovědět ve 40. minutě vyrovnáním Hejného, ale v závěru prvního poločasu Pardubicím vrátil vedení Černý. Po bezbrankové druhé půli tak pátý celek minulého ročníku prohrál i čtvrtý zápas v sezóně, ve které navíc zatím vstřelil pouhé dva góly.

Nováček z Chrudimi se naopak po dvou porážkách a jedné remíze dočkal prvního vítězství ve druhé lize. Znojmo sice už v sedmé minutě poslal do vedení Teplý, ale po čtvrthodině vyrovnal Froněk. Domácí mohli ještě v první půli skóre otočit z penalty, Šípek však nedal.

Chrudim neproměnila druhý pokutový kop v sezóně, poté co už ve druhém kole promarnila šanci zvýšit na 2:0 proti Ústí nad Labem, kde poté prohrála 2:3. Tentokrát ji to však mrzet nemuselo, protože po přestávce se podruhé prosadil Froněk, na kterého ještě navázali Sulík se Sixtou.

4. kolo druhé fotbalové ligy:
Třinec - Pardubice 1:2 (1:2)
Branky: 41. Hejný - 9. Kovář, 45. Petráň. Rozhodčí: Mrázek - Lakomý, Batík. ŽK: Jeřábek (Pardubice). Diváci: 450.
Sestavy:
Třinec: Paleček - Ilko (31. Schwendt), M. Čelůstka, Reintam, Bedecs, Kušnír - Velner (76. Samiec), Janošík, Vaněk, Šumbera - Hejný (76. Dedič). Trenér: Neček.
Pardubice: Knobloch - Prosek, Šejvl, Klíma, T. Čelůstka - Jeřábek - Fousek (88. Čmelík), Kovář, Černý, Sokol (60. Mužík) - Petráň (82. Kopřiva). Trenér: Novotný.
Chrudim - Znojmo 4:1 (1:1)
Branky: 14. a 56. Froněk, 68. Sulík, 80. Sixta - 7. Teplý. Rozhodčí: Cieslar - Dresler, Pfeifer. ŽK: Řezníček - Lacko, Dramé, Buček, Beganovič. Diváci: 1410.
Sestavy:
Chrudim: Mrázek - Řezníček (47. Hlavsa), Drahoš, Krčál, Mastík - Langr - Kesner, Sixta (83. Kopecký), Froněk - Rybička (65. Sulík), Šípek. Trenér: Matějka.
Znojmo: Buček - Mudra, Dramé, Malár, Helísek - Lacko, Kučera (66. Čereda) - Štrombach (80. Krčík), Beganovič, St. Hillaire (66. Šulc) - Teplý. Trenér: Kalvoda.